Anasayfa
Ürünler
Favoriler0
Son Görüntülenenler

İşbu beyan, www.doruklighting.com (Doruk İç ve Dış Ticaret.)’nın gizlilik politikasını içermektedir. www.doruklighting.com adlı web sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmektesiniz.

Doruk İç ve Dış Ticaret , bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, e-posta vb) size daha iyi hizmet verebilmek amacı ile veritabanına kayıt eder. Alınan bilgiler kampanya organizasyonları size özel teklifler, özel promosyon uygulamaları gibi faaliyetlerde kullanılır. Kişisel bilgilerinizde değişiklik söz konusu ise Hesabım bölümünden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri internet üzerinden ilettiğinizde, bunları Güvenli Şifreleme Sistemi (SSL) ile korur. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamaz. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

Doruk İç ve Dış Ticaret , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Doruk İç ve Dış Ticaret , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Doruk İç ve Dış Ticaret, kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel verileri, daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabilir. Müşteri bilgileri bu süreçler dışında emredici kurumlar tarafından gerekli yasa ve kanunlar çerçevesinde resmi makamlara açılabilecektir.

doruklighting.com üyesi olduğunuz günden itibaren aksi belirtilmedikçe günlük, haftalık ve aylık bültenler ile size özel fırsatları içeren mail, sms ve mms gibi platformlardan sizinle iletişime geçilir. Bu uygulamadan faydalanmak istemiyorsanız kişisel bilgilerinizin olduğu bölümden gerekli ayarları yaparak ya da müşteri hizmetlerini info@doruklighting.com mail yolu ile bilgilendirerek bu hizmetten vazgeçme, değişiklik yapma ve tekrar başlatma hakkına sahip olacaksınız.

Doruk İç ve Dış Ticaret , istediği zaman uygulama üzerinde istediği gibi değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi